RumahProdukKristal, Pengayun, Resonatorspengayun25QHTF22-115.200-OE
25QHTF22-115.200-OE Image
Imej adalah untuk rujukan sahaja Lihat Spesifikasi Produk
25QHTF22-115.200-OE
Mfr# 25QHTF22-115.200-OE
Mfr. Mercury Electronics Ind. Co. Ltd
Penerangan 115.2 MHz XO 2.5V 2.5X2.0 MM OE
Status RoHS
Maklumat lanjut Lebih banyak mengenai Mercury Electronics Ind. Co. Ltd 25QHTF22-115.200-OE
Helaian data
Parameter Produk
Nombor Bahagian 25QHTF22-115.200-OE
Pengeluar Mercury Electronics Ind. Co. Ltd
Status Status Percuma / Rosh Status
Kuantiti Tersedia 0 pcs
Helaian data
Lebar - Aktif 115.2 MHz
melihat Kawasan ±50ppm
Tukar Circuit LVCMOS
Saiz / Dimensi XO (Standard)
Shell Saiz - Insert 4-SMD, No Lead
probe Bahan -
Saiz Panel Hole 28mA
Bilangan Kenalan Enable/Disable
histerisis -
kelembapan Range Crystal
Nisbah semasa 2.5V
Semasa - Modulation 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Warna - Enhanced -40°C ~ 85°C