RumahProdukKristal, Pengayun, Resonatorspengayun3QHTF57-48.000-OE
3QHTF57-48.000-OE Image
Imej adalah untuk rujukan sahaja Lihat Spesifikasi Produk
3QHTF57-48.000-OE
Mfr# 3QHTF57-48.000-OE
Mfr. Mercury Electronics Ind. Co. Ltd
Penerangan 48.0 MHz XO 3.3V 7.0X5.0 MM OE
Status RoHS
Maklumat lanjut Lebih banyak mengenai Mercury Electronics Ind. Co. Ltd 3QHTF57-48.000-OE
Helaian data
Permintaan Quote
  • Dalam stok:250 pcs
Parameter Produk
Nombor Bahagian 3QHTF57-48.000-OE
Pengeluar Mercury Electronics Ind. Co. Ltd
Status Status Percuma / Rosh Status
Kuantiti Tersedia 250 pcs
Helaian data
Lebar - Aktif 48 MHz
melihat Kawasan ±50ppm
Tukar Circuit LVCMOS
Saiz / Dimensi XO (Standard)
Shell Saiz - Insert 4-SMD, No Lead
probe Bahan -
Saiz Panel Hole 23mA
Bilangan Kenalan Enable/Disable
histerisis -
kelembapan Range Crystal
Nisbah semasa 3.3V
Semasa - Modulation 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Warna - Enhanced -40°C ~ 85°C