RumahProdukperintangChassis Gunung PerintangBDSA1K1R2K
Imej adalah untuk rujukan sahaja Lihat Spesifikasi Produk
BDSA1K1R2K
Mfr# BDSA1K1R2K
Mfr. TE Connectivity Passive Product
Penerangan BDS A 1000W 1R2 10%
Status RoHS
Maklumat lanjut Lebih banyak mengenai TE Connectivity Passive Product BDSA1K1R2K
Helaian data
Parameter Produk
Nombor Bahagian BDSA1K1R2K
Pengeluar TE Connectivity Passive Product
Penerangan BDS A 1000W 1R2 10%
Status Status Percuma / Rosh Status
Kuantiti Tersedia 0 pcs
Helaian data
Standard Caj Semasa -
Shell Saiz - Insert Box
Ribbon Lebar #10-32 Threaded
Jenis rujukan RF, High Frequency
Port Saiz Flanges
Jenis plug ±200ppm/°C
Lumen / @ Semasa - Ujian Epoxy Coated
Input kemuatan (Cies) @ VCE ±10%
kemuatan Input 1.2 Ohms
Semasa - Modulation 3.000" L x 3.000" W (76.20mm x 76.20mm)
Hubungi Mengawan Selesai Thick Film
Warna - Enhanced -55°C ~ 85°C
CMRR, PSRR (Typ) 1.548" (39.31mm)
Terdapat Julat frekuensi 1000W