RumahProdukperintangMelalui Hole PerintangFWFU1W240RJ
Imej adalah untuk rujukan sahaja Lihat Spesifikasi Produk
FWFU1W240RJ
Mfr# FWFU1W240RJ
Mfr. TE Connectivity Passive Product
Penerangan FWFU 1W 240R 5%
Status RoHS
Maklumat lanjut Lebih banyak mengenai TE Connectivity Passive Product FWFU1W240RJ
Helaian data
Parameter Produk
Nombor Bahagian FWFU1W240RJ
Pengeluar TE Connectivity Passive Product
Penerangan FWFU 1W 240R 5%
Status Status Percuma / Rosh Status
Kuantiti Tersedia 0 pcs
Helaian data
Shell Saiz - Insert Axial
Jenis rujukan Flame Retardant Coating, Fusible, Pulse Withstanding, Safety
Q @ Freq 2
Jenis plug ±300ppm/°C
Input kemuatan (Cies) @ VCE ±5%
kemuatan Input 240 Ohms
histerisis Axial
Semasa - Modulation 0.197" Dia x 0.472" L (5.00mm x 12.00mm)
Hubungi Mengawan Selesai Wirewound
Warna - Enhanced -55°C ~ 155°C
CMRR, PSRR (Typ) -
Terdapat Julat frekuensi 1W