RumahProduksuisSuis pushbuttonLBW6GL-M1T24VG
Imej adalah untuk rujukan sahaja Lihat Spesifikasi Produk
LBW6GL-M1T24VG
Mfr# LBW6GL-M1T24VG
Mfr. IDEC
Penerangan LBW FLUSH ILLD PB MOME. GREEN
Status RoHS
Maklumat lanjut Lebih banyak mengenai IDEC LBW6GL-M1T24VG
Helaian data
Parameter Produk
Nombor Bahagian LBW6GL-M1T24VG
Pengeluar IDEC
Status Status Percuma / Rosh Status
Kuantiti Tersedia 0 pcs
Helaian data
Voltan - Rated AC (Fasa ke Ground / Neutral) PC Pin
Voltan - Input (Min) DPDT
Voltan - Gate Trigger (Vgt) (Max) 30 V
penamatan 50,000 Cycles
Saiz / Dimensi Standard, Illuminated
Jenis rujukan -
penilaian LBW
R @ 25 ° C Circular - 22.30mm Dia
prestasi LED, Green
Nombor corak 2,000,000 Cycles
Life operasi IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Bilangan Motors Round, Button, Full Guard
LED Forward Semasa On-Mom
Terbiar Semasa, Typ @ 25 ° C 24 VAC/DC
Pemegang fius, Drawer Clear
flange Ciri No Marking
Warna - Enhanced -25°C ~ 55°C
Arm 125 V