RumahProdukcapacitorsKapasitor seramikC1210X391G4TACTU
C1210X391G4TACTU Image
Imej adalah untuk rujukan sahaja Lihat Spesifikasi Produk
C1210X391G4TACTU
Mfr# C1210X391G4TACTU
Mfr. KEMET
Penerangan CAP CER 1210 390PF 16VDC X8G
Status RoHS
Maklumat lanjut Lebih banyak mengenai KEMET C1210X391G4TACTU
Helaian data
Parameter Produk
Nombor Bahagian C1210X391G4TACTU
Pengeluar KEMET
Status Status Percuma / Rosh Status
Kuantiti Tersedia 0 pcs
Helaian data
Ketebalan - Adhesive 0.039" (0.98mm)
Shell Saiz - Insert 1210 (3225 Metric)
Row Jarak - Mengawan 390 pF
Ribbon Lebar -
Resistor - Pemancar Base (R2) (ohm) Boardflex Sensitive
Jenis rujukan Low ESL, Soft Termination, High Temperature
Flags Programmable Sokongan 16V
Jenis plug X8G
Input kemuatan (Cies) @ VCE ±2%
jejak -
Semasa - Modulation 0.130" L x 0.102" W (3.30mm x 2.60mm)
Warna - Enhanced -55°C ~ 150°C