RumahProdukcapacitorsKapasitor seramik1808J5K00271MXR
1808J5K00271MXR Image
Imej adalah untuk rujukan sahaja Lihat Spesifikasi Produk
1808J5K00271MXR
Mfr# 1808J5K00271MXR
Mfr. Knowles Syfer
Penerangan CAP CER 270PF 5KV X7R 1808
Status RoHS
Maklumat lanjut Lebih banyak mengenai Knowles Syfer 1808J5K00271MXR
Helaian data 1.1808J5K00271MXR.pdf
  2.1808J5K00271MXR.pdf
Parameter Produk
Nombor Bahagian 1808J5K00271MXR
Pengeluar Knowles Syfer
Status Status Percuma / Rosh Status
Kuantiti Tersedia 0 pcs
Helaian data 1.1808J5K00271MXR.pdf 2.1808J5K00271MXR.pdf
Ketebalan - Adhesive 0.079" (2.00mm)
Shell Saiz - Insert 1808 (4520 Metric)
Row Jarak - Mengawan 270 pF
Ribbon Lebar -
Resistor - Pemancar Base (R2) (ohm) General Purpose
Jenis rujukan -
penilaian -
Flags Programmable Sokongan 5000V (5kV)
Jenis plug X7R
Input kemuatan (Cies) @ VCE ±20%
jejak -
Semasa - Modulation 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Warna - Enhanced -55°C ~ 125°C