RumahProdukPenapisMemberi makan Melalui CapacitorsSBSMP5000103MXB
SBSMP5000103MXB Image
Imej adalah untuk rujukan sahaja Lihat Spesifikasi Produk
SBSMP5000103MXB
Mfr# SBSMP5000103MXB
Mfr. Knowles Syfer
Penerangan SURFACE MOUNT C AND PI FILTER
Status RoHS
Maklumat lanjut Lebih banyak mengenai Knowles Syfer SBSMP5000103MXB
Helaian data 1.SBSMP5000103MXB.pdf
  2.SBSMP5000103MXB.pdf
Parameter Produk
Nombor Bahagian SBSMP5000103MXB
Pengeluar Knowles Syfer
Status Status Percuma / Rosh Status
Kuantiti Tersedia 0 pcs
Helaian data 1.SBSMP5000103MXB.pdf 2.SBSMP5000103MXB.pdf
Tulis Cycle Time - Word, Page -
Voltan - Ambang 44dB @ 100MHz
Shell Saiz - Insert 2220 (5750 Metric), 3 PC Pad
Row Jarak - Mengawan 10000 pF
penilaian SBSM
Flags Programmable Sokongan 500V
Jenis plug X7R
Pemasangan Diameter lubang 10 A
Input kemuatan (Cies) @ VCE ±20%
Jenis Fastening -
Semasa - Modulation 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Warna - Enhanced -55°C ~ 125°C
Warna - Cap -
Sistem penutupan 0.133" (3.38mm)