RumahProdukLitar Bersepadu (IC)Antara muka - suis analog, multiplexers, demultiplexersMUX36S08IRUMR
MUX36S08IRUMR Image
Imej adalah untuk rujukan sahaja Lihat Spesifikasi Produk
MUX36S08IRUMR
Mfr# MUX36S08IRUMR
Mfr. N/A
Penerangan IC MUX 8:1 170OHM 16WQFN
Status RoHS
Maklumat lanjut Lebih banyak mengenai N/A MUX36S08IRUMR
Helaian data MUX36S08IRUMR.pdf
Parameter Produk
Nombor Bahagian MUX36S08IRUMR
Pengeluar N/A
Status Status Percuma / Rosh Status
Kuantiti Tersedia 2975 pcs
Helaian data MUX36S08IRUMR.pdf
Voltan Supply - Dalaman 0.3pC
Title 8:1
Synchronous Penerus 136ns, 75ns
Shell Saiz - Insert 16-WQFN Exposed Pad
Keupayaan hantar semula 10V ~ 36V
penilaian -
Jenis tekanan -96dB @ 1MHz
Kuasa Penyebaran @ suhu Rise 40pA
Motor jenis - AC, DC ±5V ~ 18V
Warna utama 170Ohm
histerisis 16-WQFN (4x4)
Kekerapan - Output 3 -
kecekapan 2.4pF, 7.5pF
Connection Control Side -
Warna - Enhanced -40°C ~ 125°C