RumahProdukperintangCip perintang - permukaan GunungCR0214R0F
Imej adalah untuk rujukan sahaja Lihat Spesifikasi Produk
CR0214R0F
Mfr# CR0214R0F
Mfr. Meritek
Penerangan RES SMD 14 OHM 1% 3/4W 2010
Status RoHS
Maklumat lanjut Lebih banyak mengenai Meritek CR0214R0F
Helaian data
Parameter Produk
Nombor Bahagian CR0214R0F
Pengeluar Meritek
Status Status Percuma / Rosh Status
Kuantiti Tersedia 0 pcs
Helaian data
Shell Saiz - Insert 2010 (5025 Metric)
Jenis rujukan -
Q @ Freq 2
Jenis plug ±100ppm/°C
Input kemuatan (Cies) @ VCE ±1%
kemuatan Input 14 Ohms
histerisis -
Semasa - Modulation 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Hubungi Mengawan Selesai Thick Film
Warna - Enhanced -55°C ~ 155°C
Warna - Cap -
CMRR, PSRR (Typ) 0.026" (0.65mm)
Terdapat Julat frekuensi 0.75W, 3/4W