RumahProdukPerlindungan litarTVS - DiodSMBF22A-TP
SMBF22A-TP Image
Imej adalah untuk rujukan sahaja Lihat Spesifikasi Produk
SMBF22A-TP
Mfr# SMBF22A-TP
Mfr. Micro Commercial Components (MCC)
Penerangan TVS DIODE 22VWM 35.5VC SMBF
Status RoHS
Maklumat lanjut Lebih banyak mengenai MCC (Micro Commercial Components) SMBF22A-TP
Helaian data
Parameter Produk
Nombor Bahagian SMBF22A-TP
Pengeluar Micro Commercial Components (MCC)
Status Status Percuma / Rosh Status
Kuantiti Tersedia 0 pcs
Helaian data
Voltan - Ujian 22V
kandungan dibekalkan 35.5V
Standard Caj Semasa -
Saiz / Dimensi Zener
Shell Saiz - Insert DO-221AA, SMB Flat Leads
Resistor - Pemancar Base (R2) (ohm) General Purpose
penilaian -
Bilangan Jawatan Sarat -
Jenis beban 24.4V
Panjang - Di atas Flange 16.9A
histerisis SMBF
Kecekapan - dBA No
Warna - Enhanced -55°C ~ 150°C (TJ)
Kelas 1
Resonator Base -
Sudut Throw 600W