RumahProdukcapacitorsKapasitor Elektrolitik AluminiumLGU2P102MELC
LGU2P102MELC Image
Imej adalah untuk rujukan sahaja Lihat Spesifikasi Produk
LGU2P102MELC
Mfr# LGU2P102MELC
Mfr. Nichicon
Penerangan CAP ALUM 1000UF 20% 220V SNAP
Status RoHS
Maklumat lanjut Lebih banyak mengenai Nichicon LGU2P102MELC
Helaian data LGU2P102MELC.pdf
Parameter Produk
Nombor Bahagian LGU2P102MELC
Pengeluar Nichicon
Status Status Percuma / Rosh Status
Kuantiti Tersedia 0 pcs
Helaian data LGU2P102MELC.pdf
Voltan - Input -
Tukar Travel 3000 Hrs @ 105°C
Shell Saiz - Insert Radial, Can - Snap-In
Row Jarak - Mengawan 1000 µF
Resistor - Pemancar Base (R2) (ohm) General Purpose
penilaian LGU
Jenis Programmable Polar
Flags Programmable Sokongan 220 V
Pitch - Penyambung -
Input kemuatan (Cies) @ VCE ±20%
jejak 0.394" (10.00mm)
Semasa - Startup 3.6 A @ 50 kHz
Semasa - Modulation 1.378" Dia (35.00mm)
Borang hubungan 2.4 A @ 120 Hz
Warna - Enhanced -40°C ~ 105°C
Warna - Cap -
CMRR, PSRR (Typ) 1.378" (35.00mm)