RumahProdukperintangCip perintang - permukaan GunungERA-2AEB6192X
ERA-2AEB6192X Image
Imej adalah untuk rujukan sahaja Lihat Spesifikasi Produk
ERA-2AEB6192X
Mfr# ERA-2AEB6192X
Mfr. Panasonic
Penerangan RES SMD 61.9KOHM 0.1% 1/16W 0402
Status RoHS
Maklumat lanjut Lebih banyak mengenai Panasonic Electronic Components ERA-2AEB6192X
Helaian data 1.ERA-2AEB6192X.pdf
  2.ERA-2AEB6192X.pdf
  3.ERA-2AEB6192X.pdf
  4.ERA-2AEB6192X.pdf
  5.ERA-2AEB6192X.pdf
Parameter Produk
Nombor Bahagian ERA-2AEB6192X
Pengeluar Panasonic
Status Status Percuma / Rosh Status
Kuantiti Tersedia 24462 pcs
Shell Saiz - Insert 0402 (1005 Metric)
Jenis rujukan Automotive AEC-Q200
penilaian ERA-2A
Q @ Freq 2
Jenis plug ±25ppm/°C
Input kemuatan (Cies) @ VCE ±0.1%
kemuatan Input 61.9 kOhms
histerisis 0402
Semasa - Modulation 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Hubungi Mengawan Selesai Thin Film
Warna - Enhanced -55°C ~ 155°C
Warna - Cap AEC-Q200
CMRR, PSRR (Typ) 0.016" (0.40mm)
Terdapat Julat frekuensi 0.063W, 1/16W