RumahProdukPerlindungan litarTVS - DiodSMB15F6.0A
SMB15F6.0A Image
Imej adalah untuk rujukan sahaja Lihat Spesifikasi Produk
SMB15F6.0A
Mfr# SMB15F6.0A
Mfr. STMicroelectronics
Penerangan TVS DIODE 6VWM 13.7VC SMBFLAT
Status RoHS
Maklumat lanjut Lebih banyak mengenai STMicroelectronics SMB15F6.0A
Helaian data SMB15F6.0A.pdf
Parameter Produk
Nombor Bahagian SMB15F6.0A
Pengeluar STMicroelectronics
Status Status Percuma / Rosh Status
Kuantiti Tersedia 0 pcs
Helaian data SMB15F6.0A.pdf
Voltan - Ujian 6V (Max)
kandungan dibekalkan 13.7V
Saiz / Dimensi Zener
Shell Saiz - Insert DO-221AA, SMB Flat Leads
Resistor - Pemancar Base (R2) (ohm) General Purpose
penilaian SMB15F
Bilangan Jawatan Sarat -
Jenis beban 6.7V
Panjang - Di atas Flange 730A (8/20µs)
histerisis SMBflat
Kecekapan - dBA No
Warna - Enhanced -55°C ~ 175°C (TJ)
Kelas 1
Sudut Throw 1500W (1.5kW)