RumahProdukKristal, Pengayun, ResonatorsPengayun diprogramkanSIT9005ACB2G-30EE
Imej adalah untuk rujukan sahaja Lihat Spesifikasi Produk
SIT9005ACB2G-30EE
Mfr# SIT9005ACB2G-30EE
Mfr. SiTime
Penerangan OSC MEMS
Status RoHS Lead percuma / RoHS Compliant
Maklumat lanjut Lebih banyak mengenai SiTime SIT9005ACB2G-30EE
Helaian data SIT9005ACB2G-30EE.pdf
Parameter Produk
Nombor Bahagian SIT9005ACB2G-30EE
Pengeluar SiTime
Penerangan OSC MEMS
Status Status Percuma / Rosh Status Lead percuma / RoHS Compliant
Kuantiti Tersedia 0 pcs
Voltan - Songsang Standoff (Typ) 6.5mA
Voltan - Beban -
melihat Kawasan ±20ppm, ±25ppm, ±50ppm
Tukar Circuit LVCMOS
Saiz / Dimensi SSXO
Shell Saiz - Insert 4-SMD, No Lead
penilaian SIT9005
Q @ Vr, F 0.030" (0.76mm)
probe Bahan -1.29%, Down Spread
Saiz Panel Hole 6.5mA
Bilangan Kenalan Enable/Disable
Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL) 1
Kelembapan Kepekaan Level (MSL) SiTIME
Mercury 1 (Unlimited)
Nombor Bahagian pengilang SIT9005ACB2G-30EE-ND
kelembapan Range MEMS
Kekuatan Flex Active
Duplex Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)
Diameter - Barrel ID 1MHz ~ 141MHz
Nisbah semasa 3V
Semasa - Modulation 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Warna - Enhanced -20°C ~ 70°C