RumahProdukperintangCip perintang - permukaan GunungRMCF0402FT1K15
RMCF0402FT1K15 Image
Imej adalah untuk rujukan sahaja Lihat Spesifikasi Produk
RMCF0402FT1K15
Mfr# RMCF0402FT1K15
Mfr. Stackpole Electronics, Inc.
Penerangan RES 1.15K OHM 1% 1/16W 0402
Status RoHS
Maklumat lanjut Lebih banyak mengenai Stackpole Electronics Inc RMCF0402FT1K15
Helaian data 1.RMCF0402FT1K15.pdf
  2.RMCF0402FT1K15.pdf
  3.RMCF0402FT1K15.pdf
  4.RMCF0402FT1K15.pdf
Parameter Produk
Nombor Bahagian RMCF0402FT1K15
Pengeluar Stackpole Electronics, Inc.
Status Status Percuma / Rosh Status
Kuantiti Tersedia 85234 pcs
Helaian data 1.RMCF0402FT1K15.pdf 2.RMCF0402FT1K15.pdf 3.RMCF0402FT1K15.pdf 4.RMCF0402FT1K15.pdf
Shell Saiz - Insert 0402 (1005 Metric)
Jenis rujukan Automotive AEC-Q200
penilaian RMCF
Q @ Freq 2
Jenis plug ±100ppm/°C
Input kemuatan (Cies) @ VCE ±1%
kemuatan Input 1.15 kOhms
histerisis 0402
Semasa - Modulation 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Hubungi Mengawan Selesai Thick Film
Warna - Enhanced -55°C ~ 155°C
Warna - Cap AEC-Q200
CMRR, PSRR (Typ) 0.016" (0.40mm)
Terdapat Julat frekuensi 0.063W, 1/16W