RumahProdukperintangCip perintang - permukaan GunungRMCW1020FT300K
RMCW1020FT300K Image
Imej adalah untuk rujukan sahaja Lihat Spesifikasi Produk
RMCW1020FT300K
Mfr# RMCW1020FT300K
Mfr. Stackpole Electronics, Inc.
Penerangan RES 300K OHM 1% 1W 1020
Status RoHS
Maklumat lanjut Lebih banyak mengenai Stackpole Electronics Inc RMCW1020FT300K
Helaian data RMCW1020FT300K.pdf
Parameter Produk
Nombor Bahagian RMCW1020FT300K
Pengeluar Stackpole Electronics, Inc.
Status Status Percuma / Rosh Status
Kuantiti Tersedia 0 pcs
Shell Saiz - Insert Wide 2010 (5025 Metric), 1020
Jenis rujukan Automotive AEC-Q200
penilaian RMCW
Q @ Freq 2
Jenis plug ±100ppm/°C
Input kemuatan (Cies) @ VCE ±1%
kemuatan Input 300 kOhms
histerisis 1020
Semasa - Modulation 0.098" L x 0.197" W (2.50mm x 5.00mm)
Hubungi Mengawan Selesai Thick Film
Warna - Enhanced -55°C ~ 155°C
Warna - Cap AEC-Q200
CMRR, PSRR (Typ) 0.026" (0.65mm)
Terdapat Julat frekuensi 1W