RumahProdukperintangCip perintang - permukaan GunungRNCF2512BTC1K02
Imej adalah untuk rujukan sahaja Lihat Spesifikasi Produk
RNCF2512BTC1K02
Mfr# RNCF2512BTC1K02
Mfr. Stackpole Electronics, Inc.
Penerangan RES 1.02K OHM 0.1% 3/4W 2512
Status RoHS
Maklumat lanjut Lebih banyak mengenai Stackpole Electronics Inc RNCF2512BTC1K02
Helaian data 1.RNCF2512BTC1K02.pdf
  2.RNCF2512BTC1K02.pdf
  3.RNCF2512BTC1K02.pdf
  4.RNCF2512BTC1K02.pdf
  5.RNCF2512BTC1K02.pdf
Parameter Produk
Nombor Bahagian RNCF2512BTC1K02
Pengeluar Stackpole Electronics, Inc.
Status Status Percuma / Rosh Status
Kuantiti Tersedia 0 pcs
Shell Saiz - Insert 2512 (6432 Metric)
Jenis rujukan Automotive AEC-Q200
penilaian RNCF
Q @ Freq 2
Jenis plug ±50ppm/°C
Input kemuatan (Cies) @ VCE ±0.1%
kemuatan Input 1.02 kOhms
histerisis 2512
Semasa - Modulation 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
Hubungi Mengawan Selesai Thin Film
Warna - Enhanced -55°C ~ 155°C
Warna - Cap AEC-Q200
CMRR, PSRR (Typ) 0.026" (0.65mm)
Terdapat Julat frekuensi 0.75W, 3/4W