RumahProdukperintangMelalui Hole PerintangRNF14FTC261K
RNF14FTC261K Image
Imej adalah untuk rujukan sahaja Lihat Spesifikasi Produk
RNF14FTC261K
Mfr# RNF14FTC261K
Mfr. Stackpole Electronics, Inc.
Penerangan RES 261K OHM 1% 1/4W AXIAL
Status RoHS
Maklumat lanjut Lebih banyak mengenai Stackpole Electronics Inc RNF14FTC261K
Helaian data 1.RNF14FTC261K.pdf
  2.RNF14FTC261K.pdf
  3.RNF14FTC261K.pdf
  4.RNF14FTC261K.pdf
  5.RNF14FTC261K.pdf
Parameter Produk
Nombor Bahagian RNF14FTC261K
Pengeluar Stackpole Electronics, Inc.
Status Status Percuma / Rosh Status
Kuantiti Tersedia 0 pcs
Shell Saiz - Insert Axial
Jenis rujukan Flame Retardant Coating, Safety
penilaian RNF
Q @ Freq 2
Jenis plug ±50ppm/°C
Input kemuatan (Cies) @ VCE ±1%
kemuatan Input 261 kOhms
histerisis Axial
Semasa - Modulation 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Hubungi Mengawan Selesai Metal Film
Warna - Enhanced -55°C ~ 155°C
CMRR, PSRR (Typ) -
Terdapat Julat frekuensi 0.25W, 1/4W