RumahProdukperintangCip perintang - permukaan GunungRT1206WRB075K49L
RT1206WRB075K49L Image
Imej adalah untuk rujukan sahaja Lihat Spesifikasi Produk
RT1206WRB075K49L
Mfr# RT1206WRB075K49L
Mfr. Yageo
Penerangan RES SMD 5.49KOHM 0.05% 1/4W 1206
Status RoHS
Maklumat lanjut Lebih banyak mengenai YAGEO RT1206WRB075K49L
Helaian data RT1206WRB075K49L.pdf
Parameter Produk
Nombor Bahagian RT1206WRB075K49L
Pengeluar Yageo
Status Status Percuma / Rosh Status
Kuantiti Tersedia 0 pcs
Shell Saiz - Insert 1206 (3216 Metric)
Jenis rujukan -
penilaian RT
Q @ Freq 2
Jenis plug ±10ppm/°C
Input kemuatan (Cies) @ VCE ±0.05%
kemuatan Input 5.49 kOhms
histerisis 1206
Semasa - Modulation 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Hubungi Mengawan Selesai Thin Film
Warna - Enhanced -55°C ~ 155°C
CMRR, PSRR (Typ) 0.026" (0.65mm)
Terdapat Julat frekuensi 0.25W, 1/4W